Hizmetlerimiz

Sistre cila nedir, nasıl uygulanız, m2 fiyatları nedir gibi soruların cevaplarını bu hizmetlerimiz altında inceleyebilirsiniz. İç ve Dış Mekan Ahşap Deck Fiyatları, İstanbul Deck Ürünleri, Masif ve Deck Parke Üretim İmalat İthalat ve Satış, Fabrikası, Klips, Havuz Kenarı Parkesi, Karo Deck. Hakkında tüm bilgiler burada...

Sistre Cila
Sistre Cila

Sistre uygulaması, ahşap olan tüm zemin kaplamalarına, en son teknoloji ile üretilmiş toz emici ve vakumlu sistre makineleri kullanılarak yapılmaktadır. Sistre cilalama işlemleri sıklıkla lamine parke, merdiven, masif parke, rabıta ve dış mekan deck parkeler üzerine uygulanmaktadır.

Deck Kaplama ve Bakımı
Deck Kaplama ve Bakımı

Kompozit ahşap deck kaplama ürünleri, ahşabın sıcaklığı ile plastiğin uzun ömrünü birleştirerek üretilmiş zemin kaplama malzemeleridir. Çevreci olduğu kadar bakım gerektirmediği için uzun yıllar boyunca masrafsız ve zahmetsiz kullanım sağlar.

Parke Uygulamaları
Parke Uygulamaları

Ahşap parkeler, yüzeyleri düzgün, kalınlığı homojen, yan ve baş yüzeylerde birbirleri ile birleştirilmesini sağlayacak biçim de lamba ve zıvana açılmış olan prizma şeklinde zemin kaplama malzemesidir.

Websitemize Hoşgeldiniz