İletişime Geçin
Esatpaşa Mh. Muhtar Mehmet Sk. No: 23 Daire: 3 Ataşehir, İstanbul
Deck Kaplama ve Bakımı
Kompozit ahşap deck kaplama ürünleri, ahşabın sıcaklığı ile plastiğin uzun ömrünü birleştirerek üretilmiş zemin kaplama malzemeleridir. Çevreci olduğu kadar bakım gerektirmediği için uzun yıllar boyunca masrafsız ve zahmetsiz kullanım sağlar.

Deck ve Bahçe Mobilyası Bakımı

Lion Parke: İstanbul, Bodrum ve Antalya

Murat Usta.

(0534) 871 58 02

Bakım zamanı atlanmış ahşap deck kaplama ürünlerde karşımıza çıkan çürüme sorunu, kompozit deck kaplama ürünlerde  sorun olmaktan çıkmıştır.

Antalya Kompozit deck kaplamaları, nemden etkilenmez, yosunlanma ve kıymıklanma yapmaz. Bu özellikler kompozit deck kaplama ve karodeck ahşap kaplamaların kullanım alanını genişletmektedir. Bahçe zemin kaplaması, kafe zemin deck kaplaması, yürüme yolu deck kaplama, restorant zemin deck kaplaması, havuz etrafı zemin döşeme, kamelya ve veranda zemin kaplaması, Balkon zemin kaplama, teras zemin kaplaması olarak kullanılabilir.

Bodrum Kompozit deck kaplamaları, nemden etkilenmez, yosunlanma ve kıymıklanma yapmaz. Bu özellikler kompozit deck kaplama ve karodeck ahşap kaplamaların kullanım alanını genişletmektedir. Bahçe zemin kaplaması, kafe zemin deck kaplaması, yürüme yolu deck kaplama, restorant zemin deck kaplaması, havuz etrafı zemin döşeme, kamelya ve veranda zemin kaplaması, Balkon zemin kaplama, teras zemin kaplaması olarak kullanılabilir.

Kompozit  deck kaplama ve karodeck kaplamaları satışı ve uygulaması, uygun deck fiyatı, kompozit deck kaplama fiyatları için İstanbul Toptan satışına  Lion Parke mühendislik firma iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

Deck malzemeler genellikle dış alanlarda kullanılır,yoğun olarak UV ışınlarına,tüm hava şartlarına ve ıslaklığa maruz kalmalarından dolayı ; yıpranmalara,çürümelere,bakterilere ve zeminin kayganlaşmasına sebebiyet vererek sizlere sağlıksız ve güvensiz bir ortam sağlar.

 

Bu tür sağlık ve güvenlik sorunlarına maruz kalmamanız,mevcut kullanmakta olduğunuz ahşap Ürünlerinizin daha uzun süreler sağlıklı ve güvenli kullanabilmek için Periyodik olarak bakım yapılmasına ihtiyacı vardır.

Firmamız Teknolojik Ekipmanlar ve içeriğinde ‘’SOLVENT’’ gibi sağlınıza zarar verecek maddeler barındırmayan; ”Aksine R10 Kaydırmazlık ve Üstün koruma sağlayan Formülü” ile Almanya Üretimi olan ‘’LOBA’’ marka Özel bakım ürünleri ile ilk günkü formuna kavuşturmakla beraber sizlere Daha Sağlıklı,Hijyenik,Güvenli ve Dayanıklı Çözümler Sağlıyor.

 

Uygulama yaptığımız bazı görselleri,inceleyip fikir sahibi olabileceğiniz gibi dilerseniz bizlerle iletişim kurabilir ve hizmet verdiğimiz şehir içindeki alanlarınızda  ”Ücretsiz” olarak yerinde demo uygulamalarımız ile daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

AHŞAP DECK KAPLAMA M2 FİYAT LİSTESİ

(İşçilik ve Malzeme Dahildir)

 MURAT USTA

TELEFON: 0534 871 58 02

DIŞ ZEMİN TİK YAĞININ SİSTRE SONRASINDA UYGULAMASI 

60 TL

BİNA DIŞ CEPHE AHŞAP SİLİMİ VE DECK CİLASI

150 TL

TEKNE, YAT AHŞAP SİLİMİ VE DECK CİLASI

150 TL

 

Websitemize Hoşgeldiniz