İletişime Geçin
Esatpaşa Mh. Muhtar Mehmet Sk. No: 23 Daire: 3 Ataşehir, İstanbul
Sistre Cila
Sistre uygulaması, ahşap olan tüm zemin kaplamalarına, en son teknoloji ile üretilmiş toz emici ve vakumlu sistre makineleri kullanılarak yapılmaktadır. Sistre cilalama işlemleri sıklıkla lamine parke, merdiven, masif parke, rabıta ve dış mekan deck parkeler üzerine uygulanmaktadır.

Kişiler eski ve yıpranmış parkelerinin üzerine yeni kaplamalar yapmak yerine, sistre ve cilalama işlemleri yaparak tekrar kullanmayı tercih etmektedir. Sistre cila uygulamaları, uygulama yapılan alanın kısa süre içinde eşsiz ve estetik bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Ahşap zeminlere sistre yapılırken, ağaçların ara boşlukları, ağacın kendi tozu kullanılarak yapılan bir macun ile doldurulmaktadır. Sistre uygulaması tamamlanan zemine kişilerin tercihine göre solvent cila, subazlı cila, sentetik ya da selülozik cila işlemleri yapılmaktadır. Konutlar için kullanılması önerilen cila çeşidi subazlı olandır ve sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Alışveriş merkezi, restoran ve cafe gibi dış mekan alanlarında ise solvent bazlı cila kullanımı önerilmektedir. Sektörde kendinden sıklıkla bahsettiren ve lider konumuna gelmeyi başarmış firmamızdan sistre nedir? ve sistre cila nedir? gibi sorularınıza detaylı cevaplar alabilir, kaliteli bir hizmet almak için İnternet sitemiz üzerinden www.lionparke.com bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sistre uygulamaları, parke yüzeyinin temizlenmesi ve cilaya hazırlanması için yüzeye yapılan ön hazırlık aşamasıdır. Sistre uygulamaları sistre makineleri kullanılarak yapılmaktadır.

Sistre uygulaması, ahşap olan tüm zemin kaplamalarına, en son teknoloji ile üretilmiş toz emici ve vakumlu sistre makineleri kullanılarak yapılmaktadır. Sistre cilalama işlemleri sıklıkla lamine parke, merdiven, masif parke, rabıta ve dış mekan deck parkeler üzerine uygulanmaktadır. Kişiler eski ve yıpranmış parkelerinin üzerine yeni kaplamalar yapmak yerine, sistre ve cilalama işlemleri yaparak tekrar kullanmayı tercih etmektedir. Sistre cila uygulamaları, uygulama yapılan alanın kısa süre içinde eşsiz ve estetik bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Ahşap zeminlere sistre yapılırken, ağaçların ara boşlukları, ağacın kendi tozu kullanılarak yapılan bir macun ile doldurulmaktadır. Sistre uygulaması tamamlanan zemine kişilerin tercihine göre solvent cila, subazlı cila, sentetik ya da selülozik cila işlemleri yapılmaktadır. Konutlar için kullanılması önerilen cila çeşidi subazlı olandır ve sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Alışveriş merkezi, restoran ve cafe gibi dış mekan alanlarında ise solvent bazlı cila kullanımı önerilmektedir. Sektörde kendinden sıklıkla bahsettiren ve lider konumuna gelmeyi başarmış firmamızdan sistre nedir? ve sistre cila nedir gibi sorularınıza detaylı cevaplar alabilir, kaliteli bir hizmet almak için İnternet sitemiz üzerinden www.lionparke.com bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sistre Cila Fiyatları

Sistre uygulamaları, parke yüzeyinin temizlenmesi ve cilaya hazırlanması için yüzeye yapılan ön hazırlık aşamasıdır. Sistre uygulamaları sistre makineleri kullanılarak yapılmaktadır. Sistre uygulamaları oluşabilecek zararları önlemek adına kesinlikle işi bilen kişiler tarafından yapılmalıdır. Firmamızda sistre cila uygulamalarının yanı sıra, parke yenileme, parke zımparalama, parke parlatma, ahşap parke, rabıta, klasik parke ve süpürgelik uygulamaları konusunda da hizmet verilmektedir. Sistre cilalama işlemleri, parkelerin deforme olma oranını azaltması ve kullanım süresini uzatması nedeni ile geri dönüşümü en karlı işlemlerden biridir. Firmamızda sistre cila fiyatları, işlem yapılacak alanın ölçüsüne, işçilik ve malzeme kalitesine, tahribat alanının ölçüsüne ve uygulanacak cilanın türüne göre değişiklik göstermektedir. 

IFrame

 

Sistre Cila Nedir

Sistre uygulamaları, ahşap tüm yer döşemelerinin, zımparalama yöntemi ile temizlenme işlemlerinin tümüne verilen isimdir. Sistre uygulaması yapılabilen zemin kaplamaları, zaman içinde deforme olabilmektedir. Bu deformelerin sökülmeden daha uygun maliyetler ile onarılma işlemi sistre uygulaması ile yapılmaktadır. 70-85 kilogram arasında değişiklik gösteren sistre makinelerine takılan zımpara uçları sayesinde yıpranmış, araları açılmış ve aşınmış parkelerin ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Sistre uygulaması yapılan ve cilalanan yer döşemeleri en az 10 yıl sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Parke konusunda uzmanlaşmış firmamızda, sistre cila fiyatları uygulama yapılacak alan, cila kalitesi ve malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. 

Sistre Uygulamaları Nasıl Yapılır ?

Firmamızda sistre uygulamaları yapılırken zemin döşemeleri, sistre makineleri ile ilk olarak kırklık ve daha sonra altmışlık zımpara uçları takılarak silinmektedir. Altmışlık zımpara kullanılarak yapılan silme işleminde parke üzerinde oluşan tüm çizikler, aşınmalar ve yıpranmalar en ince ayrıntısına kadar incelenerek yok edilmektedir. Sistre cilalama işlemlerinden yüksek verim alabilmek için mutlaka parke aralarında oluşan boşluklar doldurulmalıdır. Parke arasını doldurmak için kullanılacak macun, parkenin kendi tozu kullanılarak yapılmaktadır. Macunlama işlemi tamamlandıktan hemen sonra yüz yirmilik zımpara kullanılarak sistre işlemi yeniden tekrarlanmaktadır. Vernik sürülen ve kuruması beklenen parkeler son olarak, cila işleminden geçmektedir. Cilalama işlemi parkelerin kullanım ömrünü uzatmak için mutlaka yapılmaktadır. Parke konusunda her türlü desteği alabileceğiniz firmamızdan, sistre cila fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Sistre cila nedir? sorusuna verilecek en net cevap, sistre cilanın masif parkelerin bakım ve yenileme işlerinin genel tanımlaması olduğudur. Sistre ise çizilmiş ve kullanım nedeni ile yıpranmış parke yüzeylerinin, zımpara makinesi ile eski formuna kavuşmasını sağlamaya verilen isimdir.

Sistre cila ve Sistre cila nedir gibi sorularına cevap bulan kişiler, sistre cila işlemlerinin ne işe yaradığını da merak etmektedir. Sistre cila işlemleri tamamlanan ahşap parke zeminler, ilk günkü yeniliğine ve mükemmelliğine kavuşmaktadır. Sistre işlemleri yapılırken, parkenin kendi tozu macun kıvamına getirilerek, parke arasında oluşan boşluklara doldurulmaktadır. Sistre macun ve kenar alma işlemleri tamamlandıktan sonra, parkenin eşsiz görüntüsüne kavuşmasını sağlayacak cilalama işlemleri yapılmaktadır. Firmamızda kullanılan cilalar sağlık açısından herhangi bir olumsuz etki yaratmamaktadır ve en fazla yirmi saat içinde kuruması tamamlanmaktadır. Sistre cilalama işlemleri için işinde uzman kişileri tercih etmeniz, yaşanacak olumsuzlukların önüne geçmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamızı tercih etmeniz, göz kamaştıran zeminlere sahip olmanızı sağlayacaktır.

SİSTRE CİLA FİYAT LİSTESİ

(İşçilik ve Malzeme Dahildir)


 

MURAT USTAT
ELEFON: 0534 871 58 02

 

PARKE SİSTRE VE CİLASI

60 TL

SİSTRE VE YAĞ UYGULAMASI

100 TL

SU BAZLI SİSTRE CİLA UYGULAMASI (Kokusuz, Zararsız)

80 TL

ÖZEL BAKIM SİSTRE CİLASI

(Ahşapları Koruma ve Uzun Ömürlülük için)

40 TL

YALNIZCA PARKE SİSTRE CİLA UYGULAMASI

60 TL

ÇİFT BİLEŞİKLİ SU BAZLI SİSTRE CİLA UYGULAMASI

80 TL

ÇİFT BİLEŞİKLİ SELÜLOZİK SİSTRE CİLA UYGULAMASI

60 TL

PARKE BOYA UYGULAMASI VE SİSTRE CİLA

100 TL

PARKE BOYA UYGULAMASI SU BAZLI

100 TL

PARKELERİN BEYAZ BOYANMASI

100 TL

PARKELERİN BEYAZ BOYANMASI ve ESKİTİLMESİ

100 TL

PARKE BOYASI ÜZERİNE SU BAZLI ÇİFT BİLEŞİKLİ CİLA UYGULAMASI

100 TL

BEYAZ RENK PARKE BOYASI VE SİSTRE CİLASI

100 TL

NOVA CİLA TEK BİLEŞİKLİ CAM CİLA

60 TL

NOVA CİLA ÇİFT BİLEŞİKLİ

60 TL

LAMİNE PARKE SİSTRE VE SİSTRE CİLA (Sentetik)

60 TL

LAMİNE PARKE SİSTRE VE SİSTRE CİLA (Su Bazlı)

80 TL

LAMİNE PARKE BOYAMA SİSTRE VE CİLA

100 TL

AHŞAP MERDİVEN SİLİMİ VE SİSTRE CİLASI (Basamak)

100 TL

AHŞAP MASA SİLİMİ VE SİSTRE CİLASI

150 TL

AHŞAP SANDALYE SİLİMİ VE SİSTRE CİLASI

100 TL

YALNIZCA PARKE SİLİMİ

40 TL

Sistre Cila zamanla deforme olmuş ve yıpranmış ahşap kaplamaların temizlenip, zımparalanıp ve cilanalarak ilk döşenmiş gibi olmasını sağlaya işleme sistre cila işlemi diyoruz. Sizlere Sistre işlemi nasıl yapılmakta dır, ve yapılırken nelere dikkat edilmeli bunlardan bahsetmek istiyorum. ik önce sistre yapılacak alanda dikkat edilmesi gereken en önemli şey parkeler de tamir yapılmaı gereken bir yer varmıdır varsa nasıl bir tamir gerekmekte dir? Parkeye ihtiyac varmı dır? tamir edilecek alanın tamir edilmesine sebeb olan olay nedir bi su sızıntısı bi saksının altına kaçırdığı su, yoksa parkenin altında betona tamirmi yapıldı bunlar çok önemlidir. Örneğin sudan kaynaklanan bir tamirse öncelikle su kaçağını tamir ettirmek gerekmekte dir. aksi takdir de aynı sonuç tekrar meydana gelir diyelimki tamir olayını hallettik peki sonra ne yapıcaz bunların hepsini aşşağıda sırasıyla sizlere anlatıyım 1. Bu İlk aşama Parkenin ilk kat zımpara aşaması dır. Burda dikkat ediceğimiz en önemli husus şudur parke uzun yıllar sistre oldumu, olmadıysa parkede mevcut oluşan diş eğer parke dişli parke ve cilası sert bi cilaysa 40 kum zımpara almıya bilir bunun için 36 kum zımpara kullanmamız gerekmekte dir. Biz farzedelim parke düz sadece zamanla yıpranmış 40 kum zımpara işimizi görmektedir. Balıksırtı masif parkeler çapraz döşendiği için makinayla zımpara işleminide çapraz yapmak durumun dayız yani parkenin suyuna göre düz olsaydı düz zımparalama yapmamız gerekmekte neyse biz ahşabın suyuna göre zımparalayıp ahşabın üzerindeki ski cilayı ve cizikleri yok ettik saygı değer müşterilerimize önemli bir açıklama yapmak istiyorum bazı çizikler uzun yıllar önce meydana gelmesi ve zamanla ordan suyu emmesinden dolayı parkenin sonuna kadar o çizik ebadında kararma olur ve buda nekadar sistre yaparsanız yapın gitmez.  sistre cila fiyatları, parke sistre cila m2 fiyatı, parke sistre cila fiyatları, parke sistre ve cila fiyatları, sistre cila fiyat, ahşap parke cilalama fiyatları​​​​​​​

 

Websitemize Hoşgeldiniz